اقامت در روسیه برای تماشاگران بازیهای المپیک زمستانی سوچی آسانتر میشود

نوشته شده توسط  منتشرشده در اخبار اسکی جهان جمعه, 28 تیر 1392 ساعت 13:31
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

اسکی ایران به نقل از واحد مرکزی خبر:

یک آژانس مسافرتی روسیه با امضای قرارداد با مسئولان برگزاری بازی های المپیک زمستانی سوچی در تلاش است تا زمینه را برای سفر و اقامت ارزان تماشاگران در طول برگزاری این بازیها فراهم کند.


در بحبوحه نگرانی ها درباره قیمت سرسام آور اقامت در هتل های روسیه در زمان برگزاری بازی های المپیک سوچی، روزنامه ودوموستی چاپ روسیه اعلام کرد شرکت « جت ست اسپورتز» به تماشاگران برای اقامت در این کشور در زمان برگزاری بازی های المپیک خدمات ارائه می کند.
مسئولان این شرکت قیمت های پیشنهادی خود را برای بلیت و اقامت در هتل در پایگاه اینترنتی خود قرار نداده اند اما روزنامه ودوموستی اعلام کرد این شرکت بسته ای 15 هزار و 700 یورویی به مشتریان ارائه می کند.
این بسته شامل یک هفته اقامت در هتلی چهار ستاره برای دو نفر به همراه بلیت های روزانه رقابت های اسکی روی یخ و بلیت حضور در مراسم اختتامیه بازی های المپیک است.
به گزارش خبرگزاری فرانسه از مسکو، این خبر در حالی منتشر شد که دمیتری کوزاک، معاون رئیس جمهور روسیه - که مسئول نظارت بر طرح های ساخت و ساز را در آستانه برگزاری بازی های المپیک را بر عهده دارد - تاکید کرد مقامات محدوده مشخصی برای قیمت اقامت در هتل هایی تعیین کرده اند که پذیرای تماشاگران خارجی خواهند بود.
دولت روسیه نگران استقبال نشدن از این بازی ها به علت هزینه های گزاف اقامتی است.

بازدید 262 بار

نظر دادن

پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

خبرنامه اسکی ایران

مشترک خبرنامه اسکی ایران شوید تا هیچ خبری را از دست ندهیداسکی ایران را به دوستانتان معرفی کنید